Par mums

Darbības virzieni

  • Būvniecība, remontdarbi
  • Kokapstrāde (logu, durvju, mēbeļu izgatavošana)
  • Tehniskā daļa – autotransporta noma, inženierkomunikāciju izbūve, metālapstrāde (sertifikāts LVS EN 1090-1+A1:2012).

Uzņēmuma darbība sākas 1944.gada septembra mēnesī, kad uzņēmums darbojas kā Gulbenes rajona pašvaldības uzņēmuma Remontu un celtniecības iecirknis. Pašlaik SIA “RCI Gulbene” ir licencēta būvfirma, kas reģistrēta Latvijas Republikas uzņēmumu reģistrā 1993.gada 05.maijā, un, nemainot savu pamatdarbību pārreģistrēta Komercreģistrā 2003.gada 14.novembrī.
Sabiedrība veic plaša profila celtniecības un remotdarbus, galdniecības izstrādājumu un mēbeļu ražošanu. Ir atsevišķa tehnisko pakaplojumu daļa, kas nodarbojas ar autotransporta nomu un tērauda konstrukciju metināšanu (sertifikāts atbilstoši standartam LVS EN 1090-1+A1:2012).
Laika gaitā sabiedrība ir mērķtiecīgi attīstījusies, palielinājies apgrozījums un nodrabināto skaits. Šobrīd sabiedrība vidēji nodarbina 103 darbiniekus. Sabiedrības finanšu apgrozījums 2009.gadā bija 1,8 miljoni latu. 2010.gada finanšu apgrozījums sasniedza 1,9miljonus latu, bet 2011.gadā jau 3,1 miljonus latu. 2012.gads sasniedzis gandrīz 2011.gada apgrozījuma rādītāju.
Pamatā SIA “RCI Gulbene” darbojas būvniecības nozarē. Kopumā ņemot sabiedrības darbību var iedalīt 3 jomās:

  1. būvniecība – dzīvojamo un ražošanas ēku celtniecība un remotdarbi. Uzbūvētās ēkas paredzētas dzīvošanai un saimnieciskās darbības veikšanai.
  2. kokapstrāde, galdniecība – ražo koka logus, durvis, galdus, krēslus, kāpnes, virtuves mēbeles, kā arī citus izstrādājumus, kas paredzēti gan sadzīviskai lietošanai gan ir kā starpprodukts celtniecībā;
  3. tehnisko pakalpojumu daļa veic ne tikai minētos metināšanas darbus, bet arī inženierkomunikāciju izbūvi (siltumapgāde, ūdensapgāde, kanalizācija, ventilācija), pastāv tehnikas nomas iespējas.

Mērķis:

  • veikt kvalitatīvu celtniecības, remontdarbu, mēbeļu ražošanas pasūtījumu kā arī citu pasūtījumu izpildi, kas vērsta uz klientu, sadarbības partneru, pasūtītāju apmierinātību un lojalitāti.

Uzdevumi:

  • veicināt darbinieku kvalifikācijas paaugstināšanu, nodrošinot kvalitatīvu darbu izpildi.
  • saglabāt darbinieku motivāciju darba kvalitatīvai un apzinīgai veikšanai.
  • sekot jaunākajām tendencēm, izmantot jaunākās tehnoloģijas attiecīgajās darbības jomās, kas nodrošina darbu kvalitātes saglabāšanu un uzlabošanu.